Zainwestuj w krypto

EmTeq jest projektem zainspirowanym technologią blockchain / @FB-emteq

Konfiguracja koparki

Kopanie (mining) jest najpopularniejszym sposobem inwestycji w technologię blockchain. Tzw. górnicy nagradzani są za użycie mocy obliczeniowej danemu projektowi kryptowaluty. Doradzamy w wyborze sprzętu oraz w doborze najbardziej opłacalnej kryptowaluty na dany dzień. Zaletą tej inwestycji jest możliwość odsprzedania zakupionego sprzętu do miningu. Czy to zestawów opartych o karty graficzne, czy gotowych urządzeń przeznaczonych specjalnie do wydobywania krypto. Tzw. asicminery.

Konfiguracja Masternode

Zaletą masternodów jest fakt, że nie trzeba inwestować w drogie urządzenia do wydobywania kryptowalut tzw. „miningu”. Jeżeli decydujesz się aby zostać właścicielem masternoda należy zainwestować w wymaganą ilość wirtualnych monet, które zablokowane (w każdej chwili możesz odblokować monety i je np. wypłacić na giełdę oraz wymienić na gotówkę) zaczynają działać w sieci blockchain i wymieniać transakcje między np. użytkownikami.

Konfiguracja obejmuje:

  • dobór serwera VPS
  • instalacja portfela na komp. lokalanym
  • instalacja masternode na VPS
  • zabezpieczenie kluczy prywantych portfela
  • doradztwo w wyborze monety
  • doradztwo w wyborze giełd/y

Instalacja i konfiguracja portfela

Nigdy nie trzymaj swoich monet na giełdzie. Tylko kryptowaluta która jest w Twoim własnym portfelu może być uznawana za Twoją własną. Giełdy potrafią z dnia na dzień zniknąć lub zostać okradzione.

Kontakt

Jesteśmy dystrybutorem nowej technologii opartej o blockchain. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zaplecze informatyczne. Dysponujemy gotowymi serwerami w EU i USA, aby w razie problemów przenieść masternoda na alternatywny serwer.